חתונה אש

בשנים האחרונות אנחנו שומעים יותר ויותר על זוגות שבוחרים להתחתן בדרך לא שגרתית. נדמה ששמענו על כל השיגעונות והחידושים המקובלים בעולם החתונות ; בין אם זה מיקום מיוחד של החתונה, עיצוב תפאורה יוצא מגדר הרגיל או שמלת כלה מושקעת בסגנון בוהו. ואולם, ההפתעה הגדולה של השנים האחרונות נמצאת באופן מפתיע במרחבי הפסטיבלים האלטרנטיביים ובראשם ה״ברנינג מאן״ או בגרסתו המקומית ה״מידברן״.

תחת שמי המדבר

זוגות רבים לוקחים השראה מהפסטיבל המפורסם, דוגמת יהודה לוי ושלומית מלכה, בעוד אחרים בוחרים לקיים את החתונה במתחמי הפסטיבל עצמו. חלקם אף מרחיקים לכת וטסים עד למקור לטובת חגיגה צבעונית ופרועה בת שבוע ימים, הנערכת מדי שנה במדבר נוואדה שבארצות הברית.
הברנינג מאן נחשב לאקרציה עבור עשרות אלפי אוהדים מרחבי העולם, כשביניהם לא מעט סלבריטאים ואנשי עסקים מהשורה הראשונה, כאשר בתקופת השהייה במתחם האוטופי נהפכים כולם לאחד תחת השמש הקופחת של המדבר. האירוע מסמל עבורם גישה רדיקלית ושיוויונית לחיים, הלכה למעשה, מקום שבו הכול אפשרי; חגיגה של צבעים, אומנות, שיתוף, מוסיקה וקבלת השונה.

לא לכל אחד

חתונה בסגנון רדיקלי אינה מותאמת לכל אחד, וכמובן שאינה נחשבת קבילה במוסד הרבנות. הזוגות שיתעניינו בסוג חתונה שכזה לרוב יהיו שונים, אינדיבידואליסטים ושוחרי חופש, טיפוסים שלא מחפשים לרצות את הסביבה. להיפך, נאמנות לעצמם ולאני מאמין שלהם חשובה להם הרבה יותר. עבורם, חתונה ברוח האירוע היא טקס רוחני ומיוחד המסמל חופש ושחרור אולטימטיביים, מדובר בחוויה בלתי נשכחת ורומנטית מאוד בדרכה שלה.

זרוק, אבל עם סטייל

למרות אבק החולות המדברי שמכסה על הכול, ותחושה כללית של שחרור כל רסן, לא מדובר בחתונות ״על הדרך״. לרוב, אלה יהיו הפקות מתוכננות ומוקפדות שכוללות ארגון חתונה מושקע עם רשימת מוזמנים ותלבושות יוצאות דופן כחלק מהאווירה הייחודית של הפסטיבל.

הקול קורא לנדוד, לנדוד

אז אם אתם מרגישים את דחף הנדודים וחולמים על חתונה אלטרנטיבית במלוא מובן המילה, תציצו בתמונות שאספנו עבורכם עם רגעים מרהיבים מחתונות בסגנון הברנינג מאן שהתקיימו בשנים האחרונות בארץ ובעולם. אולי תקבלו השראה לחתונה שיוצאת מכל קופסה אפשרית, או לכל הפחות יתעורר בכם החשק ללכת לאיזה פסטיבל ולרקוד.

מתחתנים ?! שתפ/י ,זו הזדמנות לספר :

יש לכם שאלה או משהו להוסיף? כתבו לנו בתגובות.

צרו איתנו קשר

  שם מלא
  טלפון
  מייל
  מה מעניין אותך?
  מקום האירוע
  תאריך האירוע

  mailto
  apps
  filter_list
  phone
  add

  קטגוריות

  add