5 סיבות למה אתם חייבים סידורי הושבה ואישורי הגעה בחתונה שלכם!

אתם מכירים את הסיטואציה הדי מביכה בה אתם מגיעים לחתונה של חבר או חברה, אפילו חבר או חברה טובים, אבל בפועל מרגישים כמעט זרים? למה זרים? כי בשולחן הושיבו אתכם עם אנשים שאתם בכלל לא מכירים- חברים של אותו חבר או חברה מהצבא, כשאתם בכלל הכרתם אותם בעבודה או אפילו מביך עוד יותר- ליד הדודה ועוד כמה קרובי משפחה. אין ספק שאתם לא רוצים לגרום לאורחים שלכם להיות בסיטואציה הלא נעימה הזאת.
סידורי הושבה לחתונה שייעשו תוך השקעת תשומת לב בהרכב השולחנות וכמות האורחים בכל שולחן יחסכו לאורחים שלכם אי נעימות ויחסכו לכם הרבה כאב ראש. הנה 5 סיבות למה כדאי להשקיע בסידורי ההושבה שלכם:

 1. יחסוך לכם לפתוח שולחנות נוספים: כאשר מארגנים סידורי הושבה לחתונה ניתן להשאיר בכל שולחן כיסא או שניים פנויים. כך, גם אם תהיה כמות אורחים מעבר למה שתכננתם, יהיה ניתן להושיב אותם בשולחן המתאים ביותר עבורם לשבת בו, ובכך לצמצם את פתיחת הרזרבה באולם ולחסוך בכך כסף מיותר.
 2. להרים את האירוע באמצעות מיקום נכון של אורחים: אתם רוצים הרבה שמחה ואקשן בזמן הריקודים? כדאי למקם את החברים ובכלל את הצעירים באזור הקרוב לרחבת הריקודים. את המבוגרים יותר שלא יהיו הראשונים לרקוד שכן למבוגרים יש רגישות לרעש וזה יכול להיות מושלם שהם לא ישבו בקרבת הרחבה, לרוב הם יעדיפו לשבת במרחק ולקשקש בשקט, אורחים מבוגרים יותר נוטים ללכת מוקדם יותר. אם תמקמו את הצעירים, במיוחד החברים הטובים באזור המרכזי של האולם, הוא יראה מלא גם בשלבים מאוחרים של החתונה.
 3. הכל צפוי והרשות נתונה: סידורי הושבה לחתונה אינם קובעים בהכרח את מקומו המדויק של כל אורח. ניתן לתת לאורחים את אפשרות הבחירה בין מספר שולחנות. אתם קובעים לגבי כל שולחן האם הוא מיועד לחברים מהעבודה שלו, חברים מהעבודה שלה, חברים מהלימודים שלו או שלה, המשפחה וכו'. אם תיצרו מקבצי שולחנות כאלה תקבלו מצד אחד סדר וארגון אך מצד שני תאפשרו לכל אורח לשבת עם מי שמתחשק לו באותו רגע.
  בנוסף אורח לא צפוי שיגיע יוכל למצוא את מקומו בין החברים הקרובים ולהרגיש חלק מהחגיגה ומהאירוע במקום להרגיש מבודד ולא מוצא את עצמו.
 4. לראות יותר טוב מה עומד להיות: כשאתם עושים סידורי הושבה לחתונה, פתאום הרשימות נפרשות מולכם ואתם יכולים לראות בצורה ברורה ומוחשית יותר מה הולך להיות. זהו סוג של חזרה גנרלית לחתונה. אחרי שעשיתם את הסידור תוכלו לוודא שוב שהחברים המסוכסכים ביניהם לא יושבים ביחד, ששתי הדודות שלא ממש מתות אחת על השניה יושבות בשולחנות נפרדים. סידורי השולחנות נותנים לכם תמונה כללית.
  בנוסף לזה שיש לכם עומדן מעולה של כמות האורחים שמגיעים לאירוע ובכך לחסוך כספים  מיותרים. שימו לב כי יש סטייה של 10 עד 15 אחוז מכמות אישורי ההגעה לחיוב ולשלילה חשוב לקחת זאת בחשבון.
 5. להתחשב בצרכים של כל אורח: ממש כפי שמיקמתם את הצעירים קרוב לליבת האירוע- הרחבה ואת המבוגרים רחוק יותר, סידורי ההושבה יאפשרו לכם להתחשב בצרכים של אורחים. אם לדוגמה ישנם חברים שנולד להם תינוק לא מזמן והם יגיעו לחתונה עם עגלה, צריך לקחת זאת בחשבון במיקום שתארגנו עבורם. עגלה, במיוחד עגלת שכיבה, צריכה לא מעט מקום, והמקום צריך להיות באזור שלא יפריע לאורחים לעבור מן המקום שלהם לרחבה חשוב גם שהעגלה לא תפריע לצוות האולם לעבוד. עדיף גם להושיב אותם רחוק מהרמקולים. כך הם יוכלו ליהנות הנאה מלאה.

  לסיכום: סידורי הושבה לחתונה יכולים לגרום כאב ראש לא קטן, אבל הוא יחסוך כאבי ראש אח"כ כשאורחים לא ימצאו את מקומם או כשיגיע אורח בלתי צפוי ויהיה צורך לפתוח לו שולחן באופן מיוחד וגם להוסיף כסף על המנה. כדאי להקדיש זמן לסידור השולחנות, לא  לעשות זאת בלחץ ולסדר אותם על סמך אישורי הגעה שהגיעו. מומלץ להיעזר בחברה מקצועית שלאחר הדרכה מצידכם תעשה זאת בדרך הטובה ביותר ותוריד מכם את המטלה

<< רוצים לקבל את הדילים החמים של הפורטל לחצו כאן>>

ספק הרוצה להצטרף לפורטל מוזמן להתקשר אלינו לטלפון- 072-3957414
מצאתם טעות בכתבה מוזמנים להגיב בתחתית הכתבה ונעדכן את הטעות!!!
פורטל האירועים מתחתנים גרופ מאחל לכל זוגת המתחתנים מזל טוב ותודה שקראתם את הכתבה על סידורי הושבה.

מתחתנים ?! שתפ/י ,זו הזדמנות לספר :

יש לכם שאלה או משהו להוסיף? כתבו לנו בתגובות.

צרו איתנו קשר

  שם מלא
  טלפון
  מייל
  מה מעניין אותך?
  מקום האירוע
  תאריך האירוע

  mailto
  apps
  filter_list
  phone
  add

  קטגוריות

  add
  בואו נדבר
  הי,
  מזל טוב!
  איך נוכל לעזור?