10 טיפים לבחירת המאפר/ת לחתונה

לקראת החתונה שלך- איך תדעי איזה מאפר או מאפרת לבחור?
אינדקס מתחתנים גרופ ומיטב המאפרות בפורטל מציגים: כך תבחרו את המאפרת המושלמת!

1. המלצה- אין כמו המלצה מחברה טובה או אפילו סתם בחורה שניסתה ויכולה להעיד לטובה על המאפר. כי כמו שאנחנו תמיד אומרים -הפרסומת הטובה ביותר, היא הלקוחות עצמם!
2. עבודות קודמות- חשוב מאוד לפני שנפגשים לראות תיק עבודות של המאפרת ולראות שזה הסגנון שאתן מחפשות במידה וזה הסגנון שלכן אפשר להתקדם לפגישה במידה ולא אהבתן את הסגנון לא להתבייש ולומר תודה אבל  לא תודה…
3. רזומה- חשוב מאוד לבדוק היכן עבד/ה המאפר/ת חוץ מעבודות קודמות, גם הניסיון והוותק משחק תפקיד. מאפר מתחיל יכול להראות תיק עבודות מדהים שעשה, אבל מה אם מדובר בעבודות בודדות? מה אם הניסיון שלו עם כלות והכנה לקראת הערב החשוב הזה היא כמעט אפסית? חשוב שתבדקי- לא כדאי שתהיי העבודה הראשונה החשובה שלו.
4. איפור ניסיון- רצוי שתדרשי איפור ניסיון ממאפר/ת  על מנת להתאים ולדעת לפני כן את הסגנון אותו תרצי ליום הגדול בחייך..
בדרך כלל מאפרים מנוסים לא מבצעים איפור ניסיון לעומת מאפרים מתחילים שכן נותנים איפור ניסיון, אנחנו לא טוענים שמאפר מתחיל בהכרח יעשה עבודה לא טובה, אבל בדיקה מדוקדקת מעולם לא הזיקה לאף אחד. שימי לב- עלייך להתעקש על איפור מלא ולא חצי פנים או עין אחת, כדי לבחון סימטריה בין הצדדים.
5. חיבור החלק החשוב בבחירת המאפר/ת הוא החיבור אחרי הכל כולנו אנשים. החיבור בינך לבין המאפר/ת שלך חשוב לא פחות מרמת הביצוע. יכול להיות שתבחרי מאפר שתואם את ציפיותייך מבחינה מקצועית אך החיבור המנטלי או הרגשי לא יעבוד, מה שיהפוך את השהות שלך איתו/ה ביום שאמור להיות המרגש והשמח בחייך ללא נעימה, לכן בטרם תחליטו על המאפר/ת שוחחי איתו/ה ובדקו את החיבור המנטלי.
6. איכות החומרים חשוב מאוד לבדוק את רמת האיכות של החומרים בהם משתמש המאפר/ת. חשוב שיהיו עמידים ומקצועיים יותר מהרגיל כי עם כל הריקודים, ההתרגשות ומזג האוויר המשוגע של הארץ- איפור לכלה אמור להישאר על הפנים בתנאים גם בתנאים לא נוחים ולהשאר לאורך כל היום.
7. הקשבה- חשוב מאוד שמעבר לידע הנרחב של המאפרת וטעמה יוצא הדופן, היא תדע להקשיב ולהבין מה את רוצה ואיך את חולמת להראות. אחרי הכול, עם כל הניסיון והמקצועיות, כדאי שהוא לא ישתלט על רצונותייך.
נסי להסביר את טעמך עוד בטרם תסגרי עם המאפר/ת את ההסכם והגיעו להבנה על הסגנון על מנת לחסוך חילוקי דעות וחוסר שביעות רצון בהמשך.
8. זמינות- כשהמאפר/ת כבר מוצא חן בעינייך והתאריך פנוי- מעולה. חשוב לקבוע מראש את הזמן בו את רוצה להתאפר ולהיות מוכנה בזמן. רצוי לבחור במאפר שלא לוקח יותר מכלה אחת ביום על מנת לקבל את מירב תשומת הלב באותו היום שאחרי הכל עיכוב שלו עם כלה אחרת יכול לעכב את היציאה שלך בזמן. חובה לדאוג להסכם מראש ובוא לציין את תנאי הסגירה מול המאפר/ת.
9. ביחד זה קל יותר-  ודאי שחברה טובה או קרובת משפחה שאת סומכת עליה מלווה אותך לאורך הפגישות עם המאפר/ת. עין בוחנת נוספת יכולה להציל את הערב!
10. מחיר- חשוב לקבוע מראש סכום ותקציב אותו את מוכנה להשקיע על המאפר/ת בלבד. אל תרגישי לא נעים, אם חשוב לך להשקיע בשמלה גם על חשבון מאפר עם עלות נוחה יותר, זה לשיקולך האישי בלבד.

לסיכום יקירות שאתן בוחרות מאפר/ת חשוב לבחון טוב לפני שבוחרים שאחרי הכל זה היום שלכן וחשוב מאוד שתצאו מהיום הזה בהרגשה ממצא ולא בהרגשה שיגמר היום כבר!!!

<<לבחירת מאפרת ממבחר המאפרות בפורטל כנסו לקישור>>

אהבתן את הכתבה מוזמנות להגיב בתחתית הכתבה.
במידה ומצאת טעות בכתבה את מוזמנת להגיב בתחתית הכתבה.
פורטל האירועים מתחתנים גרופ מאחל לכן המון מזל טוב.
מתחתנים ?! שתפ/י ,זו הזדמנות לספר :

יש לכם שאלה או משהו להוסיף? כתבו לנו בתגובות.

צרו איתנו קשר

  שם מלא
  טלפון
  מייל
  מה מעניין אותך?
  מקום האירוע
  תאריך האירוע

  mailto
  apps
  filter_list
  phone
  add

  קטגוריות

  add