יואל צילום ומגנטים לאירועים -
צלם אירועים במחירים משתלמים


צילום אירועים הוא הרבה יותר מעוד צילום תמונות רגילות. הרי חתונה , בר / בת מצווה או כל אירוע חשוב אחר זה לא אירוע רגיל אלא אירוע של פעם בחיים, וככה אנחנו בצוות של יואל צילום ומגנטים לאירועים רואים את זה - באירוע של פעם בחיים, צריכים לצאת תמונות מיוחדות, קסומות ומקוריות של פעם בחיים, ככה שיישמשו מזכרת לכל החיים מהיום המיוחד הזה ויצליחו להעביר דרך התמונות בדיוק את מה שקרה באותו יום, ככה שגם מי שלא היה באותו אירוע יוכל דרך התמונות להרגיש כאילו הוא היה שם.

עם ניסיון של יותר מ-30 שנה בתחום הצילום בפרט וצילום אירועים בכלל, אנו רואים בכל אירוע כמו חתונה, בר או בת מצווה, חינות, ברית וכו' כאירוע בעל אופי ייחודי משלו וחשוב לנו שהתוצאה של הצילומים תהיה מעולה אך גם מצד שני חשוב לנו שגם אתם תיהנו מהתהליך ותרגישו משוחררים וחופשיים להיות אתם עצמכם כדי שזה יעבור גם בתמונות.

אנחנו מאמינים שלכל אירוע יש אופי ייחודי משלו בהתאם לאנשים שמשתתפים בו ואנחנו עושים הכל שזה יבוא לידי ביטוי גם בתמונות. עם הגישה הנוחה והנעימה של צוות הצלמים שלנו תוכלו להרגיש בנוח על הסט וגם באירוע עצמו ולהיות באמת אתם ככה שבכלל לא תשימו לב שיש צלם או צוות צלמים, מה שיבוא לידי ביטוי בתמונות לאחר מכן.

למה דווקא יואל צילום ומגנטים לאירועים ?

מעבר לזה שליואל ניסיון ווותק רב בתיעוד אירועים מכל הסוגים, אם זה אירועים אישיים ופרטיים ועד אירועים עסקיים, טקסים, השקות וכו', אנו דואגים להנצחת כל הרגעים החשובים באותו יום בלתי נשכח, וזה מתבטא ברמה המקצועית של התמונות והאלבומים אותם תקבלו לאחר סיום האירוע. הצילום מותאם לכמות המוזמנים באירוע ואנו מציבים בהתאם צלמי סטילסט מקצועיים בכל רחבת האולם וציוד הצילום שלנו הוא הכי חדשני ומתקדם בשוק הצילום.

מעבר לניסיון ורמת העבודה שלנו, תקבלו את התמונות באלבום לאחר שהם עברו גרפיקה ועיצובים ככה שלא תקבלו תמונות רגילות אלא תקבלו תמונות מושקעות ויפות שימחישו את האירוע המיוחד שעשיתם.

כמו כן, אצל יואל תוכלו להזמין עוד שירותי תיעוד רבים לאירוע שלכם הרבה מעבר לצילום אירועים כמו צלם מגנטים לאירוע, צילום סרטים, אלבומים דיגיטליים, אלבומי הורים ועוד.


עוד דבר חשוב בבחירת צלם אירועים הוא רמת השירות שלו, ואצל יואל צילום ומגנטים לאירועים אתם יכולים להיות רגועים שבחרתם את הטוב ביותר מכיוון שתקבלו שירות אישי, אדיב וצמוד לאורך כל הדרך - מהפגישה הראשונה ועד סיום האירוע וקבלת האלבומים והתמונות.

נקודות למחשבה!!!
הספק בעל המלצות רבות בתחום הצילום   
הדיל על בסיס מקום פנוי ביומן הספק 
25% מקדמה בזמן סגירת ההסכם והיתרה עפ"י תנאי הספק 
הספק עובד באר שבע עד הרצליה  
מעבר לאזורים אלו תהיה תוספת תשלום 


                                להצטרפות לדיל:
               
האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים